گروه طراحی و معماری داخلی تارامید

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
گروه طراحی و معماری داخلی تارامید
ﺳﻪشنبه, 1 مهر 1399

گروه طراحی و معماری داخلی تارامید

  • برنامه نویسی و توسعه پروژه وب سایت دفتر طراحی و معماری تارامید
  • انجام پروژه در مهر ماه سال 1399 با استفاده از قالب اختصاصی طراحی شده توسط تیم UI/UX 
  • در این پروژه از زبان برنامه نویسی قدرتمند #C تحت معماری سه لایه MVC شرکت مایکروسافت استفاده شده است 
  • بانک اطلاعاتی این پروژه SQL server 2016 می باشد 
  • مهارت ها و ابزار های استفاده شده :ASP.NET Core 3.0 , SQL server , CSS , Java Script

 

معرفی وب سایت دفتر طراحی و معماری تارامید از زبان صاحب آن

 

دفتر طراحی و معماری تارامید، خالق و مجری آثار کم نظیر و ایده های نوین است. این دفتر معماری که از زیر مجموعه ی گروه ساختمانی عالی می باشد، بخش طراحی و معماری پروژه های گروه ساختمانی عالی و همچنین سایر همکاران و مشتریان را انجام می دهد.

تارامید با اتکا به تیم متخصص، نخبه و جوان خود و با بهره گیری از تجارب گروه عالی، طراح پروژه های کلان با علم روز معماری است. تجربه  چندین ساله گروه ساختمانی عالی در صنعت ساختمان، در کنار خلاقیت نیروهای جوان، تکیه گاه تارامید برای موفقیت در طراحی پروژه هایی فاخر می باشد. متخصصین این مجموعه با درک بالای خود از ماهیت فضا و بهترین استفاده از متریال و بودجه، خالق پروژه های ارزشمند و ماندگار تجاری، اداری، مسکونی و چند منظوره هستند.

ایده تاسیس گروه ساختمانی عالی از سال 1389 شکل گرفت و به ثبت رسمی نیز رسید. از آنجا که موسس و صاحب امتیاز گروه ساختمانی عالی خود از مدیران و مجریان بسیاری از بخش های مختلف عمرانی  شامل پیمانکاری، انبوه سازی، سرمایه گذاری وخدمات فنی و معماری بوده است تصمیم بر آن شد تا انجام تمام فعالیت های مرتبط با امور مذکور را در قالب نام گروه "عالی" به ثمر نشیند؛ چرا که همیشه نهایت تلاش در انجام کارها در سطح عالی داریم.

سرلوحه همیشگی گروه معماری و طراحی تارامید نگاه مدرن و درک نیاز به توسعه ی روز افزون می باشد. تداوم این شیوه باعث شده تا مخاطبین در بررسی سوابق و پیشینه ما سهولت بیشتری داشته باشند و وحدت رویه ای همسان را در کل فرایند هایی که با این گروه شکل می گیرد مشاهده کنند. در کلام آخر، آرمان تارامید کارآفرینی و خلق اثری ماندگار است.

 

مشاهده وب سایت

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه